Отримайте безкоштовну конфіденційну консультацію у нашій Службі консультування громадян

BATUHN Citizens Advice Service закривається 31 березня 2024 року. Прокрутіть вниз, щоб дізнатися більше.
 

Ми співпрацюємо з The Citizens Advice Dacorum (CA Dacorum), щоб надати українським гостям спеціалізовані консультаційні послуги в Трінг і Беркхамстед.

Ви можете поговорити з кваліфікованими професіоналами та отримати конфіденційну безкоштовну консультацію з низки питань, включаючи, але не обмежуючись:

 • Переваги
 • Працевлаштування та робота (наприклад, трудове законодавство або довідка щодо резюме та супровідного листа)
 • Школи (наприклад, заяви, спеціальні освітні потреби або безкоштовні шкільні обіди)
 • Житло
 • Імміграція

Ця послуга для тих, хто проживає в таких областях:

 • HP4
 • HP23
 • Астон Клінтон
 • Айвінго
 • Пітстоун
 • Горідж

Ви можете записатися на безкоштовну бесіду з консультантом нижче. Вам буде запропоновано заповнити форму на офіційному сайті CA Dacorum. Роблячи це, будь ласка, додайте наступне до поля опису, щоб переконатися, що ваш запит обробляється правильно, і вас бачать у правильному місці.
Додайте «BATUHN» (це розшифровується як «Berkhamsted and Tring Ukraine Hosting Network», щоб показати, що ви є частиною цієї послуги)
Вкажіть бажане місце для зустрічі з консультантом: «Трінг» або «Беркхамстед»
Попередьте нас якщо вам потрібен доступ для інвалідів* або перекладач

Будь ласка, зверніть увагу: доступ для людей з обмеженими фізичними можливостями в Tring недоступний. Якщо вам потрібен доступ для людей з обмеженими можливостями, зверніться до центру Berkhamsted.

Berkhamsted:
Вівторок, 9:30-12:30
Berkhamsted Civic Centre, High Street, Berkhamsted, HP4 3HB


Tring:
Четвер, 11:00-13:00
Баптистська церква на Хай-стріт, 89 Хай-стріт, Трінг, HP23 4AB

Куди звернутися за безкоштовною, конфіденційною консультацією

Після 31 березня 2024 року ви все ще можете записатися на прийом до Citizens Advice Dacorum в їхніх офісах у Гемел-Гемпстед або Беркхамстед. Ви можете записатися на прийом до служби Хартфордшир, використовуючи контактну інформацію нижче.

В Інтернеті: civiladvice.org.uk (включає службу веб-чату)

Електронна пошта: за допомогою контактної форми на веб-сайті служби Dacorum dacorumcab.org.uk/advice-by-email

Телефонуйте безкоштовно:

Консультаційна лінія: 0800 144 88 48

Понеділок - середа, 10:00-21:00

Четвер - п'ятниця, 10:00-20:30

Субота, 09:30-16:30

Дзвінки також можна здійснювати з безкоштовних телефонів, доступних у фойє Forum Hemel Hempstead або Civic Center у Berkhamsted.

Щоб отримати допомогу, щоб отримати універсальний кредит: 0800 144 8 444

Понеділок - п'ятниця, 08:00 - 18:00


Телефон довіри споживачам: 0800 223 1133

Понеділок - п'ятниця, 09:00-17:00

Citizens Advice Dacorum — це місцева благодійна організація з підготовленими консультантами-волонтерами, які можуть надавати поради з широкого кола питань, включаючи житло, борги, споживчі питання, соціальні виплати, працевлаштування, здоров’я, відносини та імміграцію. Як чартійська організація, вони мають доступ до телефонних перекладачів, а також використовують такі інструменти, як Google Translate, щоб допомогти вам. Ви також можете взяти з собою друга, якому довіряєте, щоб допомогти вам перекладати послуги, якщо хочете.

 

Питання що часто задаються:

1. Чому ми закриваємося?

Коли ми вперше відкрили консультаційну службу громадян BATUHN у листопаді 2022 року, це була єдина консультаційна служба такого роду, доступна для учасників схеми Homes4Ukraine у нашій області. Однак відтоді Рада графства Хартфордшир, Citizens Advice Dacorum та інші благодійні організації відкрили подібні консультаційні служби, якими можуть скористатися наші гості та господарі.

Паралельно з цим за останні шість місяців ми спостерігаємо менше людей, які користуються консультаційною службою громадян BATUHN у Трингу. Тому благодійна організація вирішила закрити нашу службу, знаючи, що наші учасники можуть отримати безкоштовну, неупереджену та конфіденційну консультацію від цих інших служб (див. нижче), що дозволяє нам присвятити наші обмежені кошти та час волонтерства іншим службам, які недоступні в іншому місці.

Ми співпрацюємо з Citizens Advice Dacorum, щоб надати гостям спеціалізовані консультаційні послуги в Україні в Tring і Berkhamsted.

2. Які інші служби доступні для надання допомоги та консультацій?

 • Citizens Advice Dacorum - це організація, яка надає Службу консультацій громадянам BATUHN. Дізнайтеся більше про th
 • Служба підтримки громадян Hartfordshire Citizens Advice Ukraine – це телефонна служба, спеціально призначена для допомоги господарям і гостям, які хочуть перейти з домовленості про хостинг. Доступні послуги письмового та усного перекладачів.
 • Українська лінія довіри Bernardo’s – безкоштовна консультаційна телефонна служба від благодійної організації Bernardo’s. По телефону доступні носії англійської, російської та української мов.

3. Яка різниця між службою BATUHN та Citizens Advice Dacorum?

Місцева служба консультування громадян BATUHN була профінансована благодійною організацією BATUHN, тобто ми могли відкрити цю службу в Трингу, щоб було зручніше для наших гостей і господарів. Це також означало, що у нас був один співробітник, який керував нашим обслуговуванням, зустрічався з усіма, хто забронював зустріч через наш сервіс, і ближче знайомився з нашими господарями та гостями. Але цей співробітник фактично працював у Citizens Advice Dacorum і продовжує працювати в Citizens Advice Dacorum в інших їхніх офісах.

Citizens Advice Dacorum — це більша організація, яка пропонує підтримку з низки питань, включаючи пільги, житло, імміграцію, школи, юридичні консультації тощо. Усі співробітники Citizens Advice Dacorum мають доступ до телефонних перекладачів, як і в службі BATUHN, і мають доступ до тієї ж інформації та допомоги, що й наша служба BATUHN.

Ви можете переглянути повний перелік послуг, які надає Citizens Advice Dacorum тут.

4. Я не хочу з кимось розмовляти по телефону. Чи можу я зустрітися з кимось віч-на-віч у Citizen’s Advice Dacorum?

Так, ви можете записатися на особисту зустріч в офіс Citizens Advice Dacorum у Hemel Hempsted або Berkhamsted Civic Centre. Однак ви повинні спочатку заповнити форму на їх веб-сайті з деталями свого запиту, щоб вони знали, до кого записатися на зустріч. Обов’язково вкажіть у своєму електронному листі, що ви хочете зустрітися віч-на-віч і в якому місці.

Щоб почати, скористайтеся цією онлайн-формою: dacorumcab.org.uk/advice-by-email/

5. Що робити, якщо моя англійська погана?

Citizens Advice Dacorum має доступ до послуг письмового та усного перекладачів, як і Citizen’s Advice Service BATUHN. Однак ви також можете взяти з собою друга, якому довіряєте, щоб допомогти вам під час зустрічі, якщо хочете.

Пам’ятайте, що протягом березня 2024 року ви все ще можете записатися на прийом у Tring за допомогою консультаційної служби BATUHN. Однак з 18 березня 2024 року ми рекомендуємо записуватися на прийом через Citizens Advice Dacorum, оскільки зустрічі розподіляються за принципом черги.

 

We need your consent to load the translations

We use a third-party service to translate the website content that may collect data about your activity. Please review the details and accept the service to view the translations.